پیوندهای مهم


 

 

  

  

 

 

X
اخبار

رييس كانون سردفتران و دفترياران، درگذشت ِ آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسليت گفت

رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین و صديق امام و رهبری همه را در سوگي بزرگ نشاند.
دو شنبه 20 دی 1395
1011

 

 

رييس كانون سردفتران و دفترياران ، درگذشتِ آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسليت گفتبه گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران،‌متن پيام محمدرضا دشتي اردكاني،‌ به اين شرح است:
بسمه تعالي
رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین و صديق امام و رهبری همه را در سوگي بزرگ نشاند.
بي شك خدمات ارزنده ایشان در طول دوران مبارزه و دفاع مقدس و سالها مقاومت، اقتدار و تدبير و سالهاي پس از آن، از ياد و خاطر مردم و تاريخ اين مرز و بوم محو نخواهد شد.
آن مبارز خستگی ناپذیر همواره منشاء تلاش و کوشش بی وقفه برای شكل‌گيري و پيشبرد نهضت اسلامي و اهداف انقلاب بود كه در خاطره مردم انقلابي به نيكي به يادگار باقي مانده است.
بنده به نمايندگي از خانواده بزرگ دفاتر اسنادرسمي اين مصيبت و غم از دست دادن یار بنیانگذار کبیر انقلاب، مشاور امین رهبری و دلسوز نظام مقدس جمهوري اسلامي را به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده ايشان و ملت شريف ايران اسلامي تسلیت عرض نموده و اعلام مي دارم هم زمان با آحاد ملت شريف، ‌فردا جمعي از خانواده بزرگ دفاتر اسنادرسمي نيز در مراسم تشييع و خاكسپاري آن فقيد سعيد شركت خواهند كرد.
اینجانب براي خانواده و بازماندگان ايشان از درگاه الوهیت صبر و شكيبايي مسئلت دارم.

بنچاق